Chcete si na Karlštejně odpočinout? Zkuste ubytování u řeky

Velikost textu: A A A

Chcete si na Karlštejně odpočinout? Zkuste ubytování u řeky

Chcete si na Karlštejně odpočinout? Zkuste ubytování u řeky

Nabídka ubytování na Karlštejně, ať už přímo v podhradí nebo v nejbližším okolí, je poměrně široká. Který z hotelů či penzionů si vybrat?

Pokud hledáte místo, které není příliš vzdálené od samotného hradu a zároveň je toto ubytování trochu stranou od toho největšího turistického ruchu, vyzkoušejte například Hotel Mlýn. Tento hotel na Karlštejně se nachází v romantickém přírodním zákoutí na břehu řeky Berounky, takže kromě exkurze za klenotem české historie a vychutnávání středověké atmosféry v podhradí si zvládnete i odpočinout v uklidňujícím a tichém prostředí.

Odpočinek na místě i v okolí

Hotel Mlýn je pro relaxaci jako stvořený - odpočívat můžete venku i uvnitř. Během dne můžete vyrazit na procházku po okolí, dát si oběd na terase a kochat se při tom výhledem na řeku. Pokud máte rádi zvířata nebo s vámi budou malé děti, doporučujeme i návštěvu místní zoo.

Večer pak můžete grilovat nebo vyzkoušet některou ze specialit v rybí restauraci. Pokud se vám chce zůstat uvnitř, tak hotel nabízí relaxační centrum. Jeho součástí je vířivka, fitness i finská sauna.

Ubytování v hotelu na Karlštejně přináší navíc tu výhodu, že tak budete mít zázemí pro výlety po okolí. A že je v této chráněné krajinné oblasti Český kras co navštívit! V případě, že nemáte auto, můžete cestovat po okolí vlakem, který zastavuje na nedalekém nádraží. Jestliže jste mimopražští, můžete takto navštívit i hlavní město - do centra je to pouhých 25 kilometrů, takže se tu bez problému zvládnete otočit za jeden den a pak se vrátíte zpět do klidné přírody.

 

Reklamní článek

Štítky: okolí prahy, pr, střední čechy, ubytování

PŘIDAT/UPRAVIT OBJEKT
DOPORUČUJEME
Penzion Selský dvůr
Moravská Nová Ves
cena od 0 Kč
Zobrazit více
Penzion Jozefína 2
Krásnohorská Dlhá Lúka
cena od 10 EUR
Zobrazit více
Penzion U Bambuchů
Velké Karlovice
cena od 200 Kč
Zobrazit více
Ubytování U Davidů
Štramberk
cena od 150 Kč
Zobrazit více
Hotel Perla Jizery
Josefův Důl
cena od 400 Kč
Zobrazit více
Náš tip

Ubytování je také podnikání a musí se zdanit.

RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt