Chcete si na Karlštejně odpočinout? Zkuste ubytování u řeky

Velikost textu: A A A

Chcete si na Karlštejně odpočinout? Zkuste ubytování u řeky

Chcete si na Karlštejně odpočinout? Zkuste ubytování u řeky

Nabídka ubytování na Karlštejně, ať už přímo v podhradí nebo v nejbližším okolí, je poměrně široká. Který z hotelů či penzionů si vybrat?

Pokud hledáte místo, které není příliš vzdálené od samotného hradu a zároveň je toto ubytování trochu stranou od toho největšího turistického ruchu, vyzkoušejte například Hotel Mlýn. Tento hotel na Karlštejně se nachází v romantickém přírodním zákoutí na břehu řeky Berounky, takže kromě exkurze za klenotem české historie a vychutnávání středověké atmosféry v podhradí si zvládnete i odpočinout v uklidňujícím a tichém prostředí.

Odpočinek na místě i v okolí

Hotel Mlýn je pro relaxaci jako stvořený - odpočívat můžete venku i uvnitř. Během dne můžete vyrazit na procházku po okolí, dát si oběd na terase a kochat se při tom výhledem na řeku. Pokud máte rádi zvířata nebo s vámi budou malé děti, doporučujeme i návštěvu místní zoo.

Večer pak můžete grilovat nebo vyzkoušet některou ze specialit v rybí restauraci. Pokud se vám chce zůstat uvnitř, tak hotel nabízí relaxační centrum. Jeho součástí je vířivka, fitness i finská sauna.

Ubytování v hotelu na Karlštejně přináší navíc tu výhodu, že tak budete mít zázemí pro výlety po okolí. A že je v této chráněné krajinné oblasti Český kras co navštívit! V případě, že nemáte auto, můžete cestovat po okolí vlakem, který zastavuje na nedalekém nádraží. Jestliže jste mimopražští, můžete takto navštívit i hlavní město - do centra je to pouhých 25 kilometrů, takže se tu bez problému zvládnete otočit za jeden den a pak se vrátíte zpět do klidné přírody.

 

Reklamní článek

Štítky: okolí prahy, pr, střední čechy, ubytování

PŘIDAT/UPRAVIT OBJEKT
DOPORUČUJEME
Privát Ždiar
Ždiar
cena od 10 EUR
Zobrazit více
Penzion Jozefína 2
Krásnohorská Dlhá Lúka
cena od 10 EUR
Zobrazit více
Pension Ubytování Přeštice
Přeštice
cena od 250 Kč
Zobrazit více
Hotel Chata
Volary
cena od 500 Kč
Zobrazit více
Náš tip

Ubytování je také podnikání a musí se zdanit.

RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt