Levné ubytování na Jižní Moravě

Velikost textu: A A A

Levné ubytování na Jižní Moravě

Levné ubytování na Jižní Moravě

Jižní Morava patří mezi nejkrásnější kraje České republiky. Najdete zde mnoho zajímavých míst, které návštěvníkům ukážou nejenom kulturní a historické památky, ale také přírodní krásy naší země.

Návštěvě Jižní Moravy je vhodné věnovat několik dní. To samozřejmě předpokládá kvalitní a levné ubytování na strategickém místě. Jedním ze vhodných míst je Zlín. Ubytování ve Zlíně zahrnuje kvalitu za dobrou cenu. Na předních místech v oblíbenosti ubytování figuruje Penzion Uno, který byl oficiálně ohodnocen certifikátem Hotelstars *** Superior.

Výlety Zlín a okolí

Město Zlín
Zlín samotný je příjemné krajské město, ve kterém můžete obdivovat nejenom náměstí. Určitě vás zaujme zámek Lešná, jehož romantická atmosféra vám utkví v paměti. Bonusem jak pro děti, tak dospělé návštěvníky může být místní zoo. Zajímavým zážitkem je také pozorování hvězdné oblohy v místní hvězdárně.

Hrad Buchlov
Středověký hrad z první poloviny 13. století je dalším ideálním cílem všech, kteří milují turistiku a historii. Na Buchlově se navíc konají různé zábavné a kulturní akce. Jmenovat můžeme například velikonoce na hradě, buchlovské kování nebo další výstavy a přehlídky.

Baťův kanál
Místo, které nabízí skvělý zážitek pro celou rodinu. Od dubna do října se můžete nalodit a vychutnat si plavbu lodí po Baťově kanálu. Pokud máte radši procházky nebo projížďky přírodou, tak v okolí Baťova kanálu vede dostatečné množství turistických a cyklistických cest.

Odpočinek v příjemném penzionu vám dodá sílu na další den plný zážitků

Po každém dni plném poznávání krás Jižní Moravy si zasloužíte odpočinek. Jak jsme již zmínili, tak Penzion Uno ve Zlíně je tím pravým místem k odpočinku. Kvalitní ubytování zahrnuje více položek nezbytných ke spokojenosti hostů. Jmenovat můžeme internetové připojení na každém pokoji, bezplatné parkoviště, televizi se satelitním signálem, vlastní koupelnu, wc a lednici.

Další jasnou výhodou Penzionu Uno ve Zlíně je kvalitní rodinná restaurace, kde se můžete dobře najíst po celý den. Dobré jídlo zde ocenil i známý kuchař a moderátor Ivan Vodochodský. Penzion Uno pro vás také může uspořádat firemní akci nebo svatební hostinu, pokud si Zlín a jeho okolí oblíbíte.

Na Jižní Moravě navíc najdete skvělou atmosféru, přátelské obyvatele a určitě se na toto místo budete rádi vracet.

Foto: Penzion Uno, Zlín
Placený reklamní článek

Štítky: jihomoravský kraj, ubytování, penzion, Zlín

PŘIDAT/UPRAVIT OBJEKT
DOPORUČUJEME
Penzion Bernáth
Krásnohorská Dlhá Lúka
cena od 10 EUR
Zobrazit více
Privát Ždiar
Ždiar
cena od 10 EUR
Zobrazit více
Penzion JOPLE
x
cena od 13 EUR
Zobrazit více
Ubytování U Davidů
Štramberk
cena od 150 Kč
Zobrazit více
Náš tip

Ubytování je také podnikání a musí se zdanit.

RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt