Oblíbené nebankovní úvěry, na které se můžete spolehnout

Velikost textu: A A A

Oblíbené nebankovní úvěry, na které se můžete spolehnout

Oblíbené nebankovní úvěry, na které se můžete spolehnout

I někteří pracující lidé se nacházejí v situaci, kdy nemohou svůj příjem nijak doložit. V takovém případě je dost těžké dostat běžnou bankovní půjčku. Podobné je to i v případě, že je váš příjem příliš nízký. Naštěstí existují nebankovní půjčky, na které se můžete spolehnout.

Pokud potřebujete půjčku, ale nemáte stálé zaměstnání, jste na úřadu práce nebo své příjmy nemůžete doložit, na bankovní instituci se obrátit nemůžete. Můžete to ale zkusit u některé z nebankovních společností.

Nebankovní společnosti vám půjčí vámi požadovanou částku a nebudou přitom chtít nic jiného, než dva doklady vaší totožnosti. Tyto společnosti obvykle nenahlíží do registru dlužníků; pokud si chcete půjčit na splacení svých stávajících dluhů, nebudete mít žádné problémy peníze získat.

Půjčky pro nezaměstnané

Nebankovní půjčky jsou určeny nejen pro žadatele, kteří nedostanou úvěr v bance. Existuje totiž řada důvodů, které bance zabrání poskytnout vám půjčku:

  • Jste nezaměstnaní, nemáte žádný příjem nebo jste v evidenci úřadu práce

  • I přestože jste zaměstnaní, nemůžete své příjmy nijak doložit

  • Vaše příjmy nedosahují takové výše, abyste půjčku dostali

Vyšší úvěr pouze se zástavou nemovitosti

Nevýhodou nebankovních půjček je, že se jejich výše nevyrovná půjčkám bankovním. Řádově se obvykle jedná o pár tisíc. Pokud si chcete půjčit vyšší částku, řešením je půjčka se zástavou nemovitosti. Pokud vlastníte byt, pozemek nebo jinou nemovitost, můžete ji poskytnout jako záruku a získat díky tomu i půjčku v řádu statisíců.

Ověřené nebankovní úvěry

Jak nenaletět podvodníkům, kteří chtějí jen využít vaší situace a nechají si zaplatit poplatky a peníze vám nikdy nepůjčí? Vybírejte pouze ze společností, které jsou zařazeny do srovnávače půjčky bez doložení příjmů. Tyto společnosti nevyžadují poplatek za své služby předem, ale rozpočítají vám ho do měsíčních splátek.
Až 166 000 Kč vám poskytne třeba Zaměstnanecká půjčka Profi Credit. Ta je sice určená především pro zaměstnance, ale získat ji mohou i důchodci. I když máte malý plat, pomůže vám ručitel. Dobu splácení si u Profi Credit rozložíte až na 4 roky, s tím že část peněz dostanete za řádné splácení zpátky.

 

Reklamní článek

Štítky: pr

PŘIDAT/UPRAVIT OBJEKT
DOPORUČUJEME
Penzion Bernáth
Krásnohorská Dlhá Lúka
cena od 10 EUR
Zobrazit více
Privát Ždiar
Ždiar
cena od 10 EUR
Zobrazit více
Pension Ubytování Přeštice
Přeštice
cena od 250 Kč
Zobrazit více
Ubytování U Davidů
Štramberk
cena od 150 Kč
Zobrazit více
Hotel Perla Jizery
Josefův Důl
cena od 400 Kč
Zobrazit více
Náš tip

Ubytování je také podnikání a musí se zdanit.

RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt