Po čem touží zájemci o ubytování

Velikost textu: A A A

Po čem touží zájemci o ubytování

Po čem touží zájemci o ubytování

Na trhu s ubytováním pro turisty je velká konkurence. Každý týden vznikají nová a nová ubytovací zařízení. Přitom si část provozovatelů vůbec neuvědomuje, co je pro zájemce o ubytování zásadní. Samozřejmě, pomineme-li cenu.

Rozumný komfort

Turista si chce na dovolené odpočinout. Proto očekává, že ubytování se bude aspoň blížit tomu, na co je zvyklý z domova. Je jedno, zda bydlí v moderním paneláku nebo rodinném domě. Základem je kvalitní postel. Proto pokud vybavíte svoje pokoje obyčejnými palandami, kde se matrace brzy proleží, příliš návštěvníků se k vám vracet nebude.

Dalším styčným bodem je sociální zařízení. V očích návštěvníků penzionů nemusí být zcela moderní, ale mělo by být plně funkční a hlavně čisté. Pokud je koupelna a WC špinavé, návštěvník se u vás znovu neubytuje. Největš riziko je u společnách záchodů a koupelen.

Pozor si také dávejte na opravy interiéru a nábytku. Různé uražení dlaždičky, šuplíky nebo lampičky, to vše může zájemce o ubytování odradit. Znovu si uvědomte, jak bydlíte vy sami a co byste si ve vlastním bytě nikdy nenechali.

Zahrada

Pokud máte možnost, připravte pro návštěvníky kout na zahradě s lavičkou a možností grilování. Každý ocení, pokud si může večer v klidu posedět v zeleni, než být zavřený na pokoji. A pokud má návštěvník děti, bude zahrada vyloženě poždována.

Internet na pokoji

Investujte do internetového pokrytí pokojů za pomoci wifi signálu. Internet je dnes standardem a pokud budete v tomto směru šetřit, propadnete se u zákazníků na zadní pozice. Návštěvníky dnes neuspokojí ani internet ve společenské místnosti. Wifi je prostě nutné mít na každém pokoji.

Štítky: ubytování

PŘIDAT/UPRAVIT OBJEKT
DOPORUČUJEME
Penzion Jozefína 2
Krásnohorská Dlhá Lúka
cena od 10 EUR
Zobrazit více
Penzion U Bambuchů
Velké Karlovice
cena od 200 Kč
Zobrazit více
Hotel Perla Jizery
Josefův Důl
cena od 400 Kč
Zobrazit více
Hotel Chata
Volary
cena od 500 Kč
Zobrazit více
Náš tip

Ubytování je také podnikání a musí se zdanit.

RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt