Po čem touží zájemci o ubytování

Velikost textu: A A A

Po čem touží zájemci o ubytování

Po čem touží zájemci o ubytování

Na trhu s ubytováním pro turisty je velká konkurence. Každý týden vznikají nová a nová ubytovací zařízení. Přitom si část provozovatelů vůbec neuvědomuje, co je pro zájemce o ubytování zásadní. Samozřejmě, pomineme-li cenu.

Rozumný komfort

Turista si chce na dovolené odpočinout. Proto očekává, že ubytování se bude aspoň blížit tomu, na co je zvyklý z domova. Je jedno, zda bydlí v moderním paneláku nebo rodinném domě. Základem je kvalitní postel. Proto pokud vybavíte svoje pokoje obyčejnými palandami, kde se matrace brzy proleží, příliš návštěvníků se k vám vracet nebude.

Dalším styčným bodem je sociální zařízení. V očích návštěvníků penzionů nemusí být zcela moderní, ale mělo by být plně funkční a hlavně čisté. Pokud je koupelna a WC špinavé, návštěvník se u vás znovu neubytuje. Největš riziko je u společnách záchodů a koupelen.

Pozor si také dávejte na opravy interiéru a nábytku. Různé uražení dlaždičky, šuplíky nebo lampičky, to vše může zájemce o ubytování odradit. Znovu si uvědomte, jak bydlíte vy sami a co byste si ve vlastním bytě nikdy nenechali.

Zahrada

Pokud máte možnost, připravte pro návštěvníky kout na zahradě s lavičkou a možností grilování. Každý ocení, pokud si může večer v klidu posedět v zeleni, než být zavřený na pokoji. A pokud má návštěvník děti, bude zahrada vyloženě poždována.

Internet na pokoji

Investujte do internetového pokrytí pokojů za pomoci wifi signálu. Internet je dnes standardem a pokud budete v tomto směru šetřit, propadnete se u zákazníků na zadní pozice. Návštěvníky dnes neuspokojí ani internet ve společenské místnosti. Wifi je prostě nutné mít na každém pokoji.

Štítky: ubytování

PŘIDAT/UPRAVIT OBJEKT
DOPORUČUJEME
Penzion Selský dvůr
Moravská Nová Ves
cena od 0 Kč
Zobrazit více
Penzion Bernáth
Krásnohorská Dlhá Lúka
cena od 10 EUR
Zobrazit více
Penzion JOPLE
x
cena od 13 EUR
Zobrazit více
Penzion U Bambuchů
Velké Karlovice
cena od 200 Kč
Zobrazit více
Náš tip

Ubytování je také podnikání a musí se zdanit.

RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt