Po stopách Karla IV.

Velikost textu: A A A

Po stopách Karla IV.

Po stopách Karla IV.

Letos si naše země připomíná 700 let od narození významného českého panovníka Karla IV. a mezi Čechy se rozmohla doslova Karlománie. Sdělovací prostředky připomínají detaily z jeho života a zkoumají dopad jeho činů na dnešní dobu. Je to tedy ideální příležitost navštívit jeho sídlo, hrad Karlštejn, a zdržet se zde třeba i několik dní.

Ubytování Karlštejn

Chceme-li však na Karlštejně strávit více dní, je nutné si najít ubytování. Vzhledem k tomu, že je Karlštejn poměrně populární turistická lokalita, o ubytování zde není nouze. Jedním z oblíbených míst ubytování na Karlštejně je například Hotel Mlýn Karlštejn, který je turisty vyhledáván nejen díky blízkosti sídla Karla IV., ale také kvůli romantické atmosféře s ním spojenou. Z hotelu máte nádherný výhled, hlavně z jeho terasy, na okolní karlštejnskou přírodu, která je stejně krásná jako již zmíněný hrad.

Služby hotelu

Hotel je známý také vysokou kvalitou svých služeb. Pokoje jsou moderně vybavené. Hotel Mlýn Karlštejn nabízí kromě ubytování také stylovou restauraci. Svým hostům nabízí moderní gastronomii, její jídelníček obsahuje čerstvé ryby, českou i světovou kuchyni a kvalitní vína. Tím jen dokáže doplnit skvělý zážitek spojený s ubytováním u Karlštejna.

Balíčky služby

Chcete-li se ubytovat u Karlštejna v tomto hotelu, můžete si zakoupit některý z tematických balíčků. Hotel Mlýn Karlštejn nabízí balíčky pro zamilované, relaxační nabídky atd. obsahující soubor několika služeb vyhledávaných právě touto skupinou návštěvníků. Tyto balíčky jsou obvykle velmi cenově výhodné.

 

Reklamní článek

Štítky: okolí prahy, penzion, pr

PŘIDAT/UPRAVIT OBJEKT
DOPORUČUJEME
Penzion Bernáth
Krásnohorská Dlhá Lúka
cena od 10 EUR
Zobrazit více
Penzion U Bambuchů
Velké Karlovice
cena od 200 Kč
Zobrazit více
Pension Ubytování Přeštice
Přeštice
cena od 250 Kč
Zobrazit více
Ubytování U Davidů
Štramberk
cena od 150 Kč
Zobrazit více
Náš tip

Ubytování je také podnikání a musí se zdanit.

RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt