Život na kraji Prahy? Budete to mít chvíli do centra města i do přírody

Velikost textu: A A A

Život na kraji Prahy? Budete to mít chvíli do centra města i do přírody

Život na kraji Prahy? Budete to mít chvíli do centra města i do přírody

Bydlení na jihozápadním okraji Prahy přináší řadu výhod. Z této části hlavního města je dobře dostupná řada oblíbených architektonických a přírodních památek - ať už jde o Český kras s vápencovými lomy Malá a Velká Amerika, hraj Karlštejn nebo o něco vzdálenější Křivoklát.

Malebné okolí řek Vltavy a Berounky přímo vybízí k procházkám nebo výletům na přilehlých cyklostezkách.

Výborná dopravní dostupnost

Kromě toho se nedaleko odtud nachází Pražský okruh, odkud se lze napojit na dálnici D1, nebo naopak pokračovat na Plzeň a do Německa. Se zbytkem hlavního města je navíc tato část Prahy výborně propojená.

Kromě autobusů MHD, kterými lze dojet do Smíchova na metro či tramvaj, lze využít i příměstské vlaky, které spojují Beroun a pražské Hlavní nádraží.

Moderní bydlení nad závodištěm

Kde se ale přesně v jihozápadní části Prahy usadit? Ideálním místem k životu je například Velká Chuchle. Tato obec disponuje všemi důležitými institucemi - kromě pošty, ordinace obvodního lékaře či supermarketu zde najdete i mateřskou a základní školu nebo pobočku městské knihovny.

Luxusní bydlení nabízí například residenční čtvrť Vily Chuchle, která vzniká přímo nad známým závodištěm, kde se pravidelně konají koňské dostihy. Moderní patrové domky disponují zahradou, terasou s výhledem na Prahu i garážovým stáním.

Na výběr máte z různě velkých luxusních vil, od základní varianty 4+kk po dvougenerační vilu. Pokud by vás toto místo zaujalo, není nic jednoduššího než navštívit Chuchli a zjistit, zda by vám daná lokalita skutečně vyhovovala k bydlení. Kromě toho si lze domluvit i prohlídku vzorové vily.

 

Reklamní článek

Štítky: pr, okolí prahy

PŘIDAT/UPRAVIT OBJEKT
DOPORUČUJEME
Penzion Bernáth
Krásnohorská Dlhá Lúka
cena od 10 EUR
Zobrazit více
Penzion JOPLE
x
cena od 13 EUR
Zobrazit více
Pension Ubytování Přeštice
Přeštice
cena od 250 Kč
Zobrazit více
Ubytování Dětenice
Dětenice
cena od 250 Kč
Zobrazit více
Náš tip

Ubytování je také podnikání a musí se zdanit.

RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt