Penzion Vrbno

Adresa

Zaslat poptávku na ubytování ↓ Česká republika, Moravskoslezský kraj, Nádražní 228, Vrbno pod Pradědem,

Pobyt v penzionu je vhodný jak pro rodinou rekreaci tak pro rekreační pobyty dětí, školy v přírodě, školní výlety…Také je vhodný pro firemní večírky, rodinné oslavy, školení, sportovní soustředění či svatby.

Orientační cena

250 Kč

Rozpis cen

léto:250 zima:250 mimo sezónu:250 Kč/lůžko

Další info k cenám

Ceník ubytování: Dospělí 320,- Kč osoba / jen 1 noc Dospělí 250,- Kč osoba / 2 a více nocí Týdenní pobyt s polopenzí 2.290,- Kč / osoba. Děti do 3 let ZDARMA Děti od 3 - 10 let 200,-Kč / noc Týdenní pobyt s polopenzí 1.790,- Kč / dítě. Domácí mazlíček 50,-Kč/noc Ubytovaní hosté si mohou objednat snídani, polopenzi nebo plnou penzi.

Kapacita ubytování

Nabízíme pěkné, levné ubytování jak pro jednotlivce tak i pro skupiny. Pokoje jsou dvou, tří a čtyřlůžkové se sociálním zařízením na pokoji, s možností přistýlky. Kapacita penzionu: 30 míst

Popis okolí

Město je návštěvníky vyhledáváno zejména pro zážitky spojené s pobytem v nenarušené přírodě a zdravém prostředí nabízejícím aktivity i odpočinek. Je také skvělým východiskem pro celoroční turistiku i zimní sporty. Město má bohatou historii spjatou především s dobýváním železných rud, svou tradici zde má také sklářská výroba.

Stravování

Nabízíme Vám restauraci s výbornou domácí kuchyní, kterou lze přizpůsobit v rámci možností dle přání hosta. Ubytovaní hosté si mohou objednat snídani, polopenzi nebo plnou penzi. V restauraci je 40 míst. Polední menu za 59,- Kč, denně výběr ze čtyř jídel.

Hodnocení

Zatím žádná hodnocení

Hodnotit toto ubytování »

Rezervace / poptávka

Příjezd: . .
Odjezd: . .


PŘIDAT/UPRAVIT OBJEKT
DOPORUČUJEME
Penzion Bernáth
Krásnohorská Dlhá Lúka
cena od 10 EUR
Zobrazit více
Penzion Jozefína 2
Krásnohorská Dlhá Lúka
cena od 10 EUR
Zobrazit více
Pension Ubytování Přeštice
Přeštice
cena od 250 Kč
Zobrazit více
Ubytování Dětenice
Dětenice
cena od 250 Kč
Zobrazit více
Náš tip

Ubytování je také podnikání a musí se zdanit.

RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt