Penzion Vrbno

Adresa

Zaslat poptávku na ubytování ↓ Česká republika, Moravskoslezský kraj, Nádražní 228, Vrbno pod Pradědem,

Pobyt v penzionu je vhodný jak pro rodinou rekreaci tak pro rekreační pobyty dětí, školy v přírodě, školní výlety…Také je vhodný pro firemní večírky, rodinné oslavy, školení, sportovní soustředění či svatby.

Orientační cena

250 Kč

Rozpis cen

léto:250 zima:250 mimo sezónu:250 Kč/lůžko

Další info k cenám

Ceník ubytování: Dospělí 320,- Kč osoba / jen 1 noc Dospělí 250,- Kč osoba / 2 a více nocí Týdenní pobyt s polopenzí 2.290,- Kč / osoba. Děti do 3 let ZDARMA Děti od 3 - 10 let 200,-Kč / noc Týdenní pobyt s polopenzí 1.790,- Kč / dítě. Domácí mazlíček 50,-Kč/noc Ubytovaní hosté si mohou objednat snídani, polopenzi nebo plnou penzi.

Kapacita ubytování

Nabízíme pěkné, levné ubytování jak pro jednotlivce tak i pro skupiny. Pokoje jsou dvou, tří a čtyřlůžkové se sociálním zařízením na pokoji, s možností přistýlky. Kapacita penzionu: 30 míst

Popis okolí

Město je návštěvníky vyhledáváno zejména pro zážitky spojené s pobytem v nenarušené přírodě a zdravém prostředí nabízejícím aktivity i odpočinek. Je také skvělým východiskem pro celoroční turistiku i zimní sporty. Město má bohatou historii spjatou především s dobýváním železných rud, svou tradici zde má také sklářská výroba.

Stravování

Nabízíme Vám restauraci s výbornou domácí kuchyní, kterou lze přizpůsobit v rámci možností dle přání hosta. Ubytovaní hosté si mohou objednat snídani, polopenzi nebo plnou penzi. V restauraci je 40 míst. Polední menu za 59,- Kč, denně výběr ze čtyř jídel.

Hodnocení

Zatím žádná hodnocení

Hodnotit toto ubytování »

Rezervace / poptávka

Příjezd: . .
Odjezd: . .


PŘIDAT/UPRAVIT OBJEKT
DOPORUČUJEME
Penzion Selský dvůr
Moravská Nová Ves
cena od 0 Kč
Zobrazit více
Penzion Jozefína 2
Krásnohorská Dlhá Lúka
cena od 10 EUR
Zobrazit více
Pension Ubytování Přeštice
Přeštice
cena od 250 Kč
Zobrazit více
Ubytování U Davidů
Štramberk
cena od 150 Kč
Zobrazit více
Náš tip

Ubytování je také podnikání a musí se zdanit.

RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt